donderdag 29 juli 2021

Stemperiode de Rabo ClubSupport 2019

Op oktober 05, 2019
Bij Heijen
Geplaatst door Gerda Franken
Categorieën: Heijen
Gezien: 130

De Rabo ClubSupport 2019 is weer begonnen. Alle leden van de Rabobank hebben weer een stemkaart ontvangen om hun stem uit te brengen. Verschillende heijense vereningen doen hier aan mee, waaronder ook onze vereniging Hejje Mojjer.

De stemperiode loopt van 27 september tot 10 oktober a.s. U steunt hiermee onze heijense verenigingen. Laat Uw stem niet verloren gaan en stem via www.rabo-clubsupport.nl/land-van-cuijk-maasduinen op onze verenigingen, en bij voorkeur op Hejje Mojjer.

Elk lid van de Rabobank krijgt 5 stemmen, waarvan maximaal twee stemmen op onze vereniging Hejje Mojjer kunt  uitbrengen. Met Uw stem steunt U onze vereniging voor de inzet van de heijense dorpsbelangen, het blad Hejs Nejs, huiskamerproject enz.

Bij voorbaat dank.