header.png
donderdag 21 november 2019

28-08-2018: Rabobank Clubkas Campagne 2018.

Logo Hèjje Mojjer zonder website

Nog tot 28 september a.s. loopt de actie Rabobank Clubkas Campagne 2018.  Maak gebruik van je stemrecht en steun onze vereniging Hejje Mojjer en overige Heijse verenigingen. Laat Uw stem niet verloren gaan en maak gebruik van Uw stemrecht. Ga naar www.clubkascampagne.nl/lvcm.

De vereniging Hejje Mojjer doet ook dit jaar weer mee met Rabobank Clubkas Campagne 2018.

De bedoeling is om met deze actie de kas van de vereniging te spekken. Met deze extra inkomsten kan de vereniging de dorpsbelangen van Heijen nog beter behartigen, woon-en leefklimaat verbeteren enz. Denk b.v. aan het dorpsblad Hejs Nejs en het project “huiskamer”. Op 8 sept. a.s. ontvangt elk lid van de Rabobank een stembiljet om op onze vereniging te stemmen in de periode 10 t/m 28 september. Doe mee en stem op onze vereniging. Hoe meer stemmen hoe beter. Beslis mee en kom in actie via www.rabobank.nl/lvcm/clubkascampagne en steun ons via Uw stem. Elk lid van de Rabobank krijgt 5 stemmen, waarvan U max. twee stemmen op onze vereniging kunt uitbrengen. De overige drie stemmen kunt U aan andere deelnemende heijse verenigingen geven.
Bij voorbaat dank.